SUFIT

Od jakiegoś czasu sufit napinany rewolucjonizuje budownictwo wykończeniowe.

Ten wspaniały produkt doskonale dopasowuje się do każdego stylu, od art déco przez glamour po nowoczesny. Poprawia walory estetyczne każdego pomieszczenia, niezależnie od jego typu czy wielkości. Zarówno w nowobudowanych obiektach jak i przy renowacji. Oferuje ogromny wachlarz kolorystyczny oraz wiele struktur samego materiału, takich jak mat, satyna, lustrzany, z nadrukiem, do podświetleń czy akustyczny. A bogata gama profili pozwala na tworzenie wszelakich form i kształtów.

Spośród wielu atrybutów sufitu napinanego, poza wizualnymi, należałoby wymienić chociażby lekkość konstrukcji, bardzo ważny aspekt przy obciążeniu wielkopołaciowych stropów, np. na basenach, audytoriach i innych obiektach publicznych  gdzie odgrywa to ogromną rolę w ich projektowaniu. Z możliwością jednoczesnej poprawy akustyki w tych pomieszczeniach.

Trzeba by też nadmienić o małym, ale jakże istotnym szczególe w dzisiejszym budownictwie wykończeniowym, jakim jest szybkość i czystość fazy montażu. Przez co tak często nielubiany remont mieszkania, domu czy rezydencji staje się praktycznie nieodczuwalnym.

W dzisiejszym świecie elektroniki i nieustannej ewolucji oświetlenia LED, sufit napinany staje się „świet-l-ną”  alternatywą. A dla nieskończonej ilości i rodzajów źródła światła jest idealnym dyfuzorem. Przez co możemy bawić się światłem oraz tworzyć wspaniałe animacje świetlne, sterowane pilotem czy smartfonem, lub jak w inteligentnych domach, w dali czy dmx.

Przez swą niezwykłą wszechstronność, sufit napinany zmienia nasze życie na lepsze, zarówno w domu, w pracy jak i podczas wypoczynku.